Rozlúčka s letom s ľudovým pásmom Večar na valale

14.08.2024

Milí naši spoluobčania,

týmto Vás srdečne pozývame na obecné podujatie ,,Rozlúčka s letom“ s ľudovým pásmom ,,Večar na valale“, ktoré sa uskutoční v sobotu 24. augusta so začiatkom o 17-tej hodine v areáli futbalového ihriska.

V programe vystúpia deti materskej, žiaci základnej školy, Jovšanočky, Mihaľovski heligonkare, zábavná hudobná skupina Bravo a o tanečnú zábavu sa postará hudobná skupina Pocit.

Pripravené je chutné občerstvenie a rôzne atrakcie pre deti.V čase od 17:00 do 19:00 hod. budú mať deti možnosť zajazdiť si na koni. Lístky na domácu pečenú klobásu Vám budú vydané v areáli futbalového ihriska, v deň podujatia, zamestnankyňou obecného úradu, pričom klobásy sa budú podávať od 17:00 do 19:30 hod.

Bude nám potešením, ak naše pozvanie prijmete.

Zoznam aktualít: